Marsh Global
 

Anasayfa
Lütfen Hizmet Seçiniz
Risk Danışmanlığıİş Durması/Kar Kaybı AnaliziMeydana gelebilecek sabit kıymet hasarları, tedarik zinciri kesintileri veya bilgi-işlem problemleri sonucunda organizasyonların faaliyetlerinde iş durması yaşaması kaçınılmazdır. İş Durması / Kar Kaybı Analizi, bu olası sürecin belirlenmesini, dolaylı kayıpların tanımlanmasını ve şirkete gelebilecek maddi zararın hesaplanmasını içeren bir çalışmadır.

Bu analiz, şirket çalışanları ile görüşmeler yaparak finansal tabloların incelenmesi; süreç akışının, tedarik zincirinin irdelenmesi; saha ziyaretleri gerçekleştirmek suretiyle iş durmasına sebebiyet verecek risklerin değerlendirilmesi aşamalarını içermektedir. Sonucunda ise artan masrafların ve kar kaybı rakamının hesaplamasını kapsamaktadır.

İş Durması / Kar Kaybı Analizi, şirketlerin kendilerine en uygun sigorta opsiyonlarını seçebilmelerine ve İş Sürekliliği Yönetim Planı çalışmalarına yönelik temel teşkil eder.

 

linkler

Marsh Business Interruption - Case Study


Marsh Business Interruption

İş Durması Analizi (pdf)

 

Risk Danışmanlığı

Sabit Kıymet Risk Yönetimi

     Deprem Risk Değerlendirmesi

     Makine Kırılmasi Analizi

     İş Durması/Kar Kaybı Analizi

     Yangın Sistemleri Tasarımı

     Sabit Kıymet Risk Yönetimi

     Filo Yönetimi

İşgücü ve Çevre Stratejileri

Kurumsal Risk Danışmanlığı

İş Sürekliliği Yönetimi


Bize Ulaşın

İlgili müşteri temsilcimize ulaşmak için:

+90 (0)212 3554422

Müşteri İlişkileri


Hizmet Hüküm ve Şartları | Güvenlik Politikası | Bilgi Toplumu Hizmetleri | Telif Hakkı 2014 © Marsh Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş.Tüm hakları saklıdır.